У Золотоніському районі син намагався вбити свою матір

У Золотоніському районі син намагався вбити свою матір
в Новини

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, а саме закінчений замах на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в червні 2016 року близько житель Золотоніського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вбив свою матір. Між ними без будь-якої причини виник конфлікт, чоловік почав махати руками, після чого схопив сокиру, яка стояла біля вхідних дверей та наніс один удар тупим кінцем сокири по голові матері. Жінка відразу вибігла на вулицю, щоб втекти, однак син наздогнав її та наніс сокирою ще не менше двох ударів.

Після цього чоловік заніс поранену до будинку, поклав на ліжко та вкрив ковдрою, проте свій злочинний умисел до кінця не довів з причин, що не залежали від його волі, так як приїхали родичі потерпілої. Їй була своєчасно надана кваліфікована медична допомога.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду, вбивці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років, – повідомляють у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.