У Золотоноші власники магазинів порушують правила карантину

У Золотоноші власники магазинів порушують правила карантину
в Новини

Під час спільних рейдів структурних підрозділів міської ради та національної поліції знову зафіксовано порушення карантинного режиму в місті Золотоноша. Про це повідомляє пресслужба Золотоніської міської ради.

За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, не зачинені магазини “Алло”, “Єва”, частково “Аврора”, кілька продуктових магазинів, які не дотримувалися затверджених правил по кількості одночасного перебування відвідувачів, продавці в деяких закладах знаходилися без засобів захисту, а також не прибрані столики, де люди збиралися групами для вживання їжі та розпивання напоїв.

– Стосовно магазину “Аврора”, то під час рейду магазин був зачинений, але весь персонал знаходився в середині. Проведено розмову з адміністратором магазину і вчергове роз’яснено про рішення виконавчого комітету щодо карантинного режиму в місті і що на їх хитрість будемо відповідати тією ж монетою. Адже контрольні закупівлі ніхто не відміняв. А штрафи тоді доведеться платити не власникам мережі, які знаходяться далеко від Золотоноші, а тим, хто фактично порушує режим. А саме – продавцям та адміністраторам, – говорить Олександр Флоренко.

Протягом 21 березня оформлено 2 протоколи та надано більше десятка приписів-попереджень. Штраф за порушення карантину складає від 17000 до 34000 грн.

Спільні рейди триватимуть і у вечірній час, а також кожного дня, протягом всього періоду, доки триватиме режим обмеження.