У Золотоноші запрацювало відділення соціально-медичної реабілітації для осіб з інвалідністю

У Золотоноші запрацювало відділення соціально-медичної реабілітації для осіб з інвалідністю
в Новини

У Золотоніському міському центрі соціальної допомоги відкрили відділення соціально-медичної реабілітації для осіб з інвалідністю. Послугами з фізичної та психологічної реабілітації користуватимуться близько 190 дітей, в тому числі й з інвалідністю, а також 325 дорослих осіб, які потребують реабілітації. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА. 

Цей проєкт – поєднання соціальної та медичної складової в єдине ціле. Загальна вартість проєкту майже 1 млн грн, з яких 428 тисяч гривень кошти Фонду,  решта – кошти місцевого самоврядування.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук зауважив, що такий Центр – успішний кейс для прикладу іншим районам області.

– Такі соціальні проєкти популярні та важливі для людей з інвалідністю не лише з Золотоноші, а й інших районів. Жителі Золотоноші матимуть змогу відвідувати відділення безкоштовно за призначенням лікаря. Разом із соціальними перевезеннями на Черкащині та роботою гончарної майстерні цей проєкт стає цілісним реабілітаційним комплексом.

DSC_0248

Майстерня успіху «Моє здоров’я – моє майбутнє» складається із чотирьох локацій:

– кімнати, де проходитиме відновлення після інсультів та поновлення навичок ходьби, тобто, тренування рук і ніг – парези;
– великого залу лікувальної фізкультури за методикою Київського реабілітаційного центру «Самотужка»;
– локації, призначеної для адаптації дітей та осіб з інвалідністю, які мають психічні та інтелектуальні вади;
– кімната психологічного розвантаження.

DSC_0172

– У нас навіть зростає престиж професії соціального працівника. І мені приємно, що в нас відкривається такий центр. Тепер наше завдання – цінувати цих людей, підтримувати. Будемо продовжувати роботу в тому ж напрямку, – зазначив міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

За словами Руслана Чикала, директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації, Фонд співпрацює із адміністрацією вже майже 5 років. Протягом цього часу у соціальну сферу Черкащини Фондом інвестовано майже 7 млн грн. Спільно  встигли реалізувати низку важливих соціальних проектів.

Один із напрямків – забезпечення соціальним перевезенням, на сьогодні придбано вже 6 автомобілів для перевезення людей із інвалідністю. Розвивають також так звані «Університети третього віку», які збільшують можливості соціальної адаптації.

DSC_0198

Реклама