У Звенигородському районі поховали шістьох воїнів, які загинули під час оборони України (ФОТО)

У Звенигородському районі поховали шістьох воїнів, які загинули під час оборони України (ФОТО)
в Новини

Звенигородщина попрощалася ще з шістьма військовослужбовцями, які героїчно загинули у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Звенигородської РДА.

Жителі Тальнівської громади попрощалася із земляками-захисниками України Захарченком Олександром та Білоусом Сергієм.

Олександр Захарченко народився 8 вереня 1964 року в селі Криві Коліна. Під час повномасштабного російського воєнного вторгнення Олександр пішов добровольцем Добровольчого батальйону «ОДЧ Карпатська Січ” давати відсіч ворогу. Загинув земляк 15 квітня в місті Ізюм, що на Харківщині. У захисника залишилось дружина, троє дітей (двоє малолітніх та доросла донька).

Сергій Білоус народився 3 лютого 1981року в селі Корсунка. Брав участь у відсічі агресора під час АТО у 2015-2016 роках. Під час повномасштабного російського вторгнення призваний до батальйону «Донбас», був кулеметником штурмової роти. Загинув воїн 13 квітня 2022 року в м. Мар’їнка, на Донеччині. У Героя залишились мати, брат та донька.

5 травня 2022 року жителі Єрківської територіальної громади попрощалися з односельчанином, загиблим воїном Михайлом Мруженком. Він народився 15 лютого 1978 року. Із жовтня 2015 року до жовтня 2016 брав участь у антитерористичній операції на Донеччині. За мужність, патріотизм, особистий внесок у справу захисту незалежності і територіальної цілісності нашої держави Михайло Мруженко у жовтні 2016 року був нагороджений грамотою Головнокомандувача ЗСУ. Від початку повномасштабного вторгнення в Україну одразу став на захист рідної землі. Загинув воїн 24 квітня 2022 року внаслідок обстрілу ворожої артилерії на Донеччині.

6 травня жителі Катеринопільської громади провели в останню путь Героїв-захисників Анатолія Федоренка та Вадима Дідківського, які мужньо боронили нашу Батьківщину від окупантів та віддали за неї найцінніше – своє життя.

Анатолій Федоренко народився 30 липня 1976 року в селі Комарівка. У березні 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив військову службу старшим оператором протитанкового відділення. Загинув боєць 30 квітня 2022 року на Луганщині, де під час мінометного обстрілу отримав поранення несумісні з життям.

Вадим Дідківський народився 16 жовтня 1995 року на Катеринопільщині в селі Гончариха. З дитячих років проживав у селі Петраківка. Із перших днів російського вторгнення на українські землі без вагань став на захист рідної країни. Тримав оборону на Київщині, а згодом – на Донеччині. Загинув боєць поблизу села Новосілка, що на Донеччині.

9 травня Звенигородська громада попрощалася із Михайлом Сіваковим. Чоловік народився 24 травня 1999 року в місті Звенигородка. У травні 2019 року був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України. Наприкінці липня 2019 підписав контракт на проходження служби. Із перших днів повномасштабної агресії Михайло у складі рідної бригади боронив українську землю. Спочатку тримав оборону на Київщині, згодом – на Донеччині. Загинув 22-річний боєць 5 травня, звільняючи землі Харківщини.

Окрім того, нещодавно Черкащина попрощалася із Романом Королем, Валентином Мартинченком та Сергієм Ковітою.