Учасники АТО отримають у Черкаському районі 160 га землі

в Новини

Члени координаційного центру з питання надання допомоги учасникам АТО сформували два земельні масиви загальною площею 160 га, які у подальшому будуть надані військовослужбовцям – учасникам АТО у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення садівництва та для індивідуального дачного будівництва. Землі розміщені в адміністративних межах Худяківської та Думанецької сільських рад, а також за ними.

– Виділені ділянки знаходяться поблизу соціальних об’єктів інфраструктури, мають транспортну розв’язку, неподалік від них прокладені важливі інженерні комунікації, – наголосив голова РДА Костянтин Омаргалієв. – Це перші масиви, де можуть отримати земельні ділянки під житло учасники АТО. Надалі будемо напрацьовувати інші території.

На вимогу керівника району для учасників АТО у районі запровадили спрощений механізм оформлення відповідних документів на отримання земельної ділянки. Щоб претендувати на земельні ділянки, учасники АТО або їх сім’ї мають написати відповідну заяву, подати ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду та копію довідки або наказу, що та чи інша людина перебувала в зоні АТО.

– Решту документів оформлюють або органи місцевого самоврядування, або працівники управління Держземагенства. Наше завдання – щоб людина отримала результат, тобто свідоцтво на право власності на земельну ділянку, – заявив Костянтин Омаргалієв.

Сайт Черкаської РДА