Учасники АТО зможуть в деяких закладах Черкас скуповуватися зі знижкою

в Неоголошена війна, Новини

Від сьогодні стартує пілотний проект “Соціальна картка учасника АТО”. Його ініціатором стали “Об’єднання самопоміч” разом із  Центром допомоги армії та ГО “Черкаський союз учасників АТО”.

Проект покликаний допомагати родинам тих бійців, які воюють у зоні антитерористичної операції та самим учасникам АТО. До нього будуть залучені підприємці, які виявлять бажання допомогти атовцям. З ними буде підписаний договір, в якому буде чітко зазначено, яку саме знижку власник картки зможе отримати у їхніх закладах.

Близько 10 підприємців уже виявили бажання прийняти участь у проекті, зазначив голова “Об’єднання самопоміч” у м. Черкаси Олександр Гаврилов. Проте база тільки починає формуватися, кінцевий список підприємств, які візьмуть участь у проекті буде оприлюднений пізніше. Однозначно це будуть аптеки, продуктові магазини та сфера послуг.

Кожний підприємець, який забажає таким чином допомогти учасникаv АТО, повинен на закладі на видному місці розмістити інформацію, що вони надають знижку власнику соціальної картки та у якому розмірі.

Отримати таку соціальну картку зможуть не тільки особи, які мають посвідчення учасника бойових дій. Головний критерій – реальна участь у антитерористичні операції.

 – Ми індивідуально підходитимемо до кожної людини, адже на Сході воює дуже багато і добровольчих батальйонів. Якщо людина справді воювала, то ми не вимагатимемо у неї посвідчення, – сказав голова громадської організації “Черкаський союз учасників АТО” Олексій Колісник.

kartka3

Поки що проект буде діяти тільки по місту Черкаси з перспективою в майбутньому розповсюдження по всій області.

Отримати картку можна буде в Центрі допомоги армії або звернувшись до представництва “Об’єднання самопоміч” у Черкасах.

Безимени-1