Учасники «Х-фактору» та «Голосу країни» на День незалежності в Умані

Учасники «Х-фактору» та «Голосу країни» на День незалежності в Умані
в Новини

На День незалежності уманчан розважатимуть учасники «Х-фактору» та «Голосу країни». 24 серпня о 17.30  площа  Соборності перетвориться у  фестивальний майданчик:  на одній сцені виступлять кращі музичні колективи міста: тріо «Гонта», «Bagiroff Band», «Vermona State» та зірки, що запалюють усю Україну: фіналістка Голосу країни Іванка Червінська та акустичний проект з Києва Gypsy Lyre.

«Її голос покликаний закохувати слухача в українську пісню, – ділиться враженнями уманчанка Оксана Бардецка-Фурса, що відвідала виступ Іванки Червінської під час літнього фестивалю, який проходив у місті, – знову чекаю її виступу  в Умані».

25-ту річницю Незалежності України місто зустріне під етнічні мотиви української пісні, запальний рок-н-рол та акустичну джазову музику.

«Це свято незалежності кожного з нас! Адже, лиш відносно недавно, українці стали усвідомлювати  ціну червоно-чорної вишиванки, рідної пісні, а найголовніше  – своєї свободи.  Національний дух відродився – втримати його справа наших рук. Саме тому, до Дня Незалежності, ми підготували дві україномовні пісні, як презентуємо під час концерту», – розповідає фронтмен  гурту «Bagiroff Band» Расім Багіров.

 

Під час концерту, уманчани зможуть почастувати себе смачними стравами на вогні, а активна малеча досхочу настрибатись на батутах і  покататись на каруселях.

«Концерт  до Дня незалежності, стане гарним прикладом співпраці місцевої влади, підприємців, та небайдужих уманчан,  адже всі вони закладають фундамент фестивальної Умані. Впевнений, що  з таким потенціалом у нашого міста  велике майбутнє,» –  розповідає представник партнерів свята, студії «Fest Production» Роман Остропольський.

Також на святі виступатимуть Народний театр,  Марія Балан, G-Art, Тріо.