Учасникам цьогорічної вступної кампанії необхідно зареєструватись до 9 квітня

Учасникам цьогорічної вступної кампанії необхідно зареєструватись до 9 квітня
в Новини

Український центр оцінювання якості освіти наголошує та нагадує всім цьогорічним випускникам, а також тим, хто планує цьогоріч вступати до вищих навчальних закладів про необхідність зареєструватись до 9 квітня. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІーІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー до 9 квітня створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону.Увага! У реєстраційній картці Ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА.

Заповніть їх, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО.

Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту/атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー вам так само необхідно до 9 квітня створити реєстраційну картку.

Якщо маєте змогу, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи. Документи просять надсилати до Вінницького РЦОЯО лише з метою оптимізації опрацювання документів, це не вплине на місце проходження тестувань, ті регіональні центри, які знаходяться у порівняно “спокійних” регіонах, продовжують всіх консультувати і допомагати на локальному рівні.

Якщо ви маєте результати ЗНО 2019-2021 років і плануєте вступати до закладів освіти цього року, вам краще сформувати реєстраційну картку і до 9 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (див. вище). У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.