Учні Лузанівської школи передали бійцям АТО близько тонни овочів

Учні Лузанівської школи передали бійцям АТО близько тонни овочів
в Новини

У Лузанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради відбулося Свято осені, в рамках якого учні та громада села передали волонтерам близько 1 тонни овочів з метою подальшої переробки в сухі суміші для приготування борщу. Справа допомоги українським військовим є спільною та вимагає участі кожного, хто небайдужий до долі рідної країни. Саме такими небайдужими виявилися серця жителів села Лузанівка Кам’янського району, зокрема учнів тамтешньої школи, яких тут 41. Своєрідним дороговказом для молодого покоління лузанівчан служить приклад відданості та любові до Батьківщини, яку проявив Микола Белима, учень школи, котрий загинув у війні за Україну.

У заході взяли участь волонтер, представник Міжнародного руху «За Україну, її славу і волю» Людмила Турган, радник голови Кам’янської райдержадміністрації Сергій Воронов, сільський голова Сергій Миколаєнко, член ГО «Спільна справа», співробітник підприємства з виготовлення сухих борщів в м. Черкасах Анатолій Кравцов та ін.

Присутні цього дня мали нагоду поспілкуватися з бійцем добровольчого батальйону «Дніпро-1» Віталієм Мевшою.

Для ярмарки, що відбулася в рамках свята, діти та їхні батьки власноруч приготували смачні наїдки, декоративні вироби з овочів та природних матеріалів. Кошти ж, виручені від продажу, перерахують на потреби військових АТО.

Проведений захід вкотре довів, що представники молодого покоління є гідними продовжувачами славного козацького роду, справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Інформує Черкаська ОДА.