“Уходить ціла епоха”: частина керівництва “Дирекції парків” звільняється

“Уходить ціла епоха”: частина керівництва “Дирекції парків” звільняється
в Новини

Андрій Куча звільнився з посади керівника комунального підприємства “Дирекція парків”. Про це він повідомив у коментарі нашому виданню.

Про причини свого звільнення екскерівник відповів:

“Звільнився за настроєм. Просто так. Дощ йшов і я вирішив піти”.

Його заступник Олександр Радуцький також розповів, що збирається звільнитися з 1 червня. За його словами, він проведе фестиваль WoodFest, який відкриється 15 травня разом із новим парковим сезоном 2021, а вже 1 червня напише заяву.

До слова, сам Радуцький у своєму дописі на “Фейсбуці” зауважив, що кожен зі складу керівництва свого часу очолював підприємство із 2007 року. “Уходить ціла епоха”, – так Радуцький прокоментував роботу “Дирекції парків” за останні 14 років.

В. о. керівником КП “Дирекція парків” залишається ще один заступник Володимир Стойко, він ще не ухвалив чи йтиме з посади, чи залишиться працювати далі.

“Наразі рішення про звільнення не прийняв. Подивимось, кого призначать новим керівником. Я ж не можу покинути підприємство, якщо я піду, то люди залишаться без зарплати”, – зазначив у коментарі “Вичерпно” Стойко.

На посаду керівника комунального підприємства претендує Владислав Юрченко. Відповідна декларація кандидата на посаду розміщена на сайті НЗК.

*скрін із відео телеканалу "Антена"
*скрін із відео телеканалу “Антенна”

Він член політичної партії “Батьківщина”. У 2020 році балотувався до Черкаської міської та обласної рад за списками від ПП “Батьківщина”. Також Владислав Юрченко був головою Черкаської міської виборчої комісії.

Скрін

За нашою інформацією з “Дирекції парків” будуть відокремлені пляжі.