«Уходить ціла епоха»: частина керівництва «Дирекції парків» звільняється

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Андрій Куча звільнився з посади керівника комунального підприємства «Дирекція парків». Про це він повідомив у коментарі нашому виданню.

Про причини свого звільнення екскерівник відповів:

«Звільнився за настроєм. Просто так. Дощ йшов і я вирішив піти».

Його заступник Олександр Радуцький також розповів, що збирається звільнитися з 1 червня. За його словами, він проведе фестиваль WoodFest, який відкриється 15 травня разом із новим парковим сезоном 2021, а вже 1 червня напише заяву.

До слова, сам Радуцький у своєму дописі на «Фейсбуці» зауважив, що кожен зі складу керівництва свого часу очолював підприємство із 2007 року. «Уходить ціла епоха», — так Радуцький прокоментував роботу «Дирекції парків» за останні 14 років.

В. о. керівником КП «Дирекція парків» залишається ще один заступник Володимир Стойко, він ще не ухвалив чи йтиме з посади, чи залишиться працювати далі.

«Наразі рішення про звільнення не прийняв. Подивимось, кого призначать новим керівником. Я ж не можу покинути підприємство, якщо я піду, то люди залишаться без зарплати», — зазначив у коментарі «Вичерпно» Стойко.

На посаду керівника комунального підприємства претендує Владислав Юрченко. Відповідна декларація кандидата на посаду розміщена на сайті НЗК.

*скрін із відео телеканалу

*скрін із відео телеканалу «Антенна»

Він член політичної партії «Батьківщина». У 2020 році балотувався до Черкаської міської та обласної рад за списками від ПП «Батьківщина». Також Владислав Юрченко був головою Черкаської міської виборчої комісії.

Скрін

За нашою інформацією з «Дирекції парків» будуть відокремлені пляжі.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах автівка збила жінку на велосипеді
Новини
За добу 1800 черкащан вдруге вакцинувалися проти коронавірусу
Новини
На Черкащині сталася ДТП, постраждала жінка (ФОТО)