«Уходить ціла епоха»: частина керівництва «Дирекції парків» звільняється

в Новини

Андрій Куча звільнився з посади керівника комунального підприємства «Дирекція парків». Про це він повідомив у коментарі нашому виданню.

Про причини свого звільнення екскерівник відповів:

«Звільнився за настроєм. Просто так. Дощ йшов і я вирішив піти».

Його заступник Олександр Радуцький також розповів, що збирається звільнитися з 1 червня. За його словами, він проведе фестиваль WoodFest, який відкриється 15 травня разом із новим парковим сезоном 2021, а вже 1 червня напише заяву.

До слова, сам Радуцький у своєму дописі на «Фейсбуці» зауважив, що кожен зі складу керівництва свого часу очолював підприємство із 2007 року. «Уходить ціла епоха», — так Радуцький прокоментував роботу «Дирекції парків» за останні 14 років.

В. о. керівником КП «Дирекція парків» залишається ще один заступник Володимир Стойко, він ще не ухвалив чи йтиме з посади, чи залишиться працювати далі.

«Наразі рішення про звільнення не прийняв. Подивимось, кого призначать новим керівником. Я ж не можу покинути підприємство, якщо я піду, то люди залишаться без зарплати», — зазначив у коментарі «Вичерпно» Стойко.

На посаду керівника комунального підприємства претендує Владислав Юрченко. Відповідна декларація кандидата на посаду розміщена на сайті НЗК.

*скрін із відео телеканалу

*скрін із відео телеканалу «Антенна»

Він член політичної партії «Батьківщина». У 2020 році балотувався до Черкаської міської та обласної рад за списками від ПП «Батьківщина». Також Владислав Юрченко був головою Черкаської міської виборчої комісії.

Скрін

За нашою інформацією з «Дирекції парків» будуть відокремлені пляжі.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області