Україна вийшла з третьої хвилі пандемії, — МОЗ

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії коронавірусу.  Про це він заявив у Facebook, пише «Урядовий кур’єр«.

«Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. Від завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з червоним рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область», — зазначив він.

Читайте також: Понад 400 нових випадків ковіду зафіксовано в Черкаській області

Міністр наголосив, що третя хвиля забрала найбільше життів проти перших двох. Перші тижні вірус розвивався «шаленими темпами», кінець березня й початок квітня були найпіковішими.

«Усвідомлювали, що нам може не вистачити кисню, щоб забезпечити всю країну. Потужності на Львівському хімічному заводі не витримували та в якийсь момент частина виробничих потужностей зупинилась. Проте за ніч вдалося їх відновити. Ми весь тиждень у цілодобовому режимі розподіляли кисень по медзакладах і не залишили без кисню жодного», — поінформував Степанов.

Він додав, що попри покращення ситуації зараз «надзвичайно важливо» не розслаблятися, а продовжувати дотримуватися протиепідемічних правил на вихідних.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців