“Укроп” програв суд та намагається зірвати вибори в місті Черкаси, – Михайло Мушієк

“Укроп” програв суд та намагається зірвати вибори в місті Черкаси, – Михайло Мушієк
в Новини

Щойно закінчилось засідання в Черкаському окружному адміністративному суді стосовно розгляду скарги від черкаського осередку політсили  “Укроп”. Представники цієї партії вимагали проведення пережеребкування керівного складу ДВК Соснівського району міста Черкаси.

Про це заявив депутат обласної ради від ВО “Батьківщина” Михайло Мушієк,  який був присутній на суді, під час оголошення рішення.

– Якщо сатиліт Партії вільних демократів “Укроп” подасть апеляцію на винесене рішення в Київ, то будь-які ухвали Київського суду грозять зриву виборів в нашому місті. Оскільки терміни для виконання даного рішення вже вичерпані. До виборів – менше 9 днів. Це недопустимо, – зазначив депутат-“батьківщинець”.

Що цікаво, до позивних вимог “Укропу” приєналася і Партія вільних демократів. До того ж інтереси двох партій на суді представляв один юрист Крупка Назар, який у 2014 році працював на “Опозиційний блок”.

Разом з тим, колегія суддів постановила стягнути з позивача судовий збір в сумі 3000 грн тому, що представники “Укропу” не внесли його до початку судового засідання.