“Укрпошта” випустить поштовий блок, присвячений містам Київщини

“Укрпошта” випустить поштовий блок, присвячений містам Київщини
в Новини

31 березня “Укрпошта” презентуватиме поштовий блок «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», присвячений містам-героям. Погашення «Перший день» традиційно відбудеться в київському головпоштамті.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Спецпогашення проходитиме в Ірпені, Бучі та Гостомелі. Одночасно із веденням в обіг нового поштового блоку Укрпошта запроваджує постійні штемпелі з перевідною датою «Місто Героїв. Буча», «Місто Героїв. Ірпінь», «Місто Героїв. Гостомель», які закріпляються за відповідними відділеннями поштового зв’язку цих міст і будуть доступні клієнтам у будь-який день.

На поштових марках блоку зображено документальні фото зі знищеною колоною ворожої техніки на вулиці Вокзальній в Бучі, переправи через річку Ірпінь, яка була головним шляхом евакуації для мирного населення та малюнок найбільшого у світі транспортного літака АН-225 «Мрія» на аеродромі в Гостомелі, який знищили окупанти. Крім того, у дизайні блоку використано зображення червоно-білої сигнальної стрічки, якою традиційно огороджуються місця злочинів.

Тираж блоку обмежений – 100 000 примірників. Ціна – 54,00 грн. До поштового блоку випущено конверт «Перший день» з ілюстрацією схеми, на якій зображено напрямок наступу російських військ на Київ з боку Бучі, Ірпеня, Гостомеля. На художньому конверті до випуску представлено фотоколаж із зображень перших шпальт світових газет «I», «Metro», «Daily Express», «Daily Mirror», «The Guardian», «Daily Mail», «The Times», «Financial Times», які висвітлювали ці події. Художні картки випущено у колаборації з ДУ «Український інститут» та креативною агенцією «Киїфорнія».

На блоці використані матеріали фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненка та фотографа Михайла Джоса. Автор малюнку поштової марки, присвяченої Гостомелю – художник Олександр Нікітюк.

Придбати поштовий випуск «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», можна 31 березня в філателістичних магазинах Укрпошти, на поштамтах, у великих міських відділеннях, а також онлайн – у Поштовому маркеті. Крім того, новий випуск продаватиметься на маркетплейсах “eBay” та “Amazon”. На продаж блоків у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше 5 одиниць на одне замовлення.

З 24 березня у Поштовому маркеті відкривається передзамовлення на поштовий набір «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», який включає поштовий блок, художній конверт та три листівки. Придбати набір можна за посиланням. По передзамовленню можна буде придбати не більше 5 наборів на одне замовлення.