Умань заробила на хасидах 1 мільйон 113 тисяч гривень

Умань заробила на хасидах 1 мільйон 113 тисяч гривень
в Новини

Міський бюджет Умані поповнився на 1 млн 113,4 тис гривень від усіх видів оподаткувань після святкувань Рош-га-Шана. Проте робота з оподаткування продовжується. Про це йшлося на нараді з підведення підсумків прийому брацлавських хасидів у вересні 2015 року, повідомляють в прес-службі Уманського міськвиконкому.

Приємною складовою надходжень до бюджету цього року став і благодійний внесок від брацлавських хасидів на рахунок цільового фонду міської ради для забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період в розмірі 300 тис гривень. Міська влада вже розпочала підготовку до прийому хасидів у наступному році.

Нагадуємо, що цього річ Умань відвідали 29 тисяч паломників з 21 країни світу. Охорону громадського порядку здійснював зведений загін УМВС України в Черкаській області в кількості 398 працівників органів внутрішніх справ області, 13 працівників кінологічної та вибухотехнічної служб міліції з інших регіонів України, 15 поліцейських Держави Ізраїль. 90 співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій України, в тому числі водолази, хіміки, піротехніки, забезпечували пожежну та техногенну безпеку під час святкування прочанами Рош-га-Шана.

Сайт Черкаської ОДА.