Уманчани з числа дітей-сиріт отримали ордери на квартири

Уманчани з числа дітей-сиріт отримали ордери на квартири
в Новини

Троє молодих людей із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування 16 жовтня отримали від в. о. міського голови Умані Олександра Цебрія ордени на власні квартири. Про це повідомляють в Уманському міськвиконкомі.

Двокімнатну квартиру отримала Катерина Лопухова, яка сама виховує двох неповнолітніх дітей. Ордер на однокімнатну квартиру вручили Інесі Чмут, також одинокій матері двох дітей. Власником ще однієї однокімнатної квартири став Дмитро Нечипоренко, який щиро подякував міській владі в особі Олександра Цебрія за турботу про звичайних людей. За словами хлопця, він уже втрачав надію мати житло, а сьогодні має підстави для створення власної щасливої  родини. Виділені квартири повністю обладнані сантехнічними виробами, радіаторами опалення, мають сучасне оздоблення стін та підлоги.

0032

Нагадаємо, що отримання квартир стало можливим завдяки прийнятій у 2013 році було міській «Програмі щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», згідно з якою передбачалось виділення по 200 тис гривень щорічно на придбання по одній квартирі щороку для осіб цієї категорії. Вже у жовтні 2014 року рішенням сесії Уманської міської ради було внесено зміни до цієї програми, відповідно до яких з бюджету передбачалися кошти на реконструкцію існуючих нежитлових приміщень під житло, будівництва нового житла, придбання житла на вторинному ринку нерухомості для осіб вказаної категорії.

Сайт Черкаської ОДА