Уманська студентка розробила проект аквапарку у місті

в Новини

Аквапарк в Умані.Проект  нової зони розваг і відпочинку розробила студентка УДПУ. Він може зявитись зі сторони третього входу в Софіївку, який планують відкрити до 2021 року. Про це повідомляє «Вечірня Умань»

Проект аквапарку з розширеною інфраструктурою презентувала студентка Наталія Степанова, під час спільного круглого столу «молодь – майбутнє міста Умань», за участю влади міста і активної молоді.

«Аквапарк має стати центром активного здорового відпочинку  для уманчан і гостей міста, та працювати у будь-яку пору року.  За розробленим макетом, на його території, працюватиме кафе на воді,  — це стане фішкою майбутнього аквапарку.» — розповідає автор ідеї Наталія Степанова.

Запропонований проект зацікавив міську владу, в майбутньому він може розташуватись зі сторони третього входу у Софіївку:

«Для міста, яке хоче розвиватись туристично, порект цілком реальний. Профінансувати його може, як міський так і державний бюджет, адже зараз ми активно працюємо над створенням третього входу в Софіївку, з розширеною інфраструктурою, саме там може знайтись місце для аквапарку,» — зазначив  мер міста Олександр Цебрій.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»
Новини
У Чигирині горів будинок