Уманські спортсмени вибороли призові місця на трьох чемпіонатах

Уманські спортсмени вибороли призові місця на трьох чемпіонатах
в Новини

З новими перемогами повернулися спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі змагань різних рівнів.

Про це інформує прес-служба Черкаській ОДА.

Учасниками щорічного чемпіонату України з жонглювання гирями, що проходив в місті Бориспіль з нагоди відзначення 1000-ліття міста, стали двоє студентів факультету фізичного виховання УДПУ імені Павла Тичини: майстер спорту України, абсолютний чемпіон Світу 2015 року з гирьового спорту Валентин Хмільовий та майстер спорту України Вадим Марчак. За підсумками змагань хлопці вибороли три золотих медалі. Валентин здобув перемогу у двох номінаціях – «двійці» та «четвірці», Вадим – у «четвірці».36861481

На чемпіонаті Світу з драгонботу, що відбувся у м. Рачіца (Чехія), Україну представила команда «Отаман» з міста Львова, до складу якої входила студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання УДПУ Анжела Шемракович. У запеклій боротьбі Анжела стала переможцем у дистанціях 200, 500 та 2000м.

Не менш успішною була участь випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстра спорту України міжнародного класу, члена збірної команди України з вільної боротьби, багаторазового чемпіона і призера України та Європи Василя Шуптаря у чемпіонаті Світу з вільної боротьби в м. Лас-Вегас (США). На килимі Василь провів п’ять сутичок, чотири з яких виграв. У кінцевому підсумку Василь здобув бронзову медаль чемпіонату Світу з вільної боротьби в категорії до 61 кг.