Уманський нардеп прогуляв понад половину засідань у Верховній Раді

Уманський нардеп прогуляв понад половину засідань у Верховній Раді
в Новини

Народний депутат від «Народного Фронту» Максим Поляков прогуляв більше половини пленарних засідань Верховної Ради України. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті ВР, пише “Провінція”.

Так, Максим Поляков був присутнім лише на 49 пленарних засіданнях ВР, прогулявши при цьому решту – 55 пленарних засідань.

За весь час перебування Максима Полякова у Верховній Раді жоден його законопроект не був прийнятий

Жодна із запропонованих ним поправок до законопроектів також не була прийнята.

Уманський народний обранець, за даними сайту ВР, досить вибірково ставиться до законопроектів. Зокрема, законопроекти, які направлені на відповідність України стандартам ЄС, Максимом Поляковим було проігноровано.

Так, нардеп відмовився голосувати за такі законопроекти: про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо удосконалення засад організації та функціонування судової влади відповідно до європейських стандартів (№1497); про внесення змін до Закону України “Про судоустрій та статус суддів” щодо встановлення реальної відповідальності суддів (№1585); про внесення змін до Закону України “Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті” щодо посилення захисту прав позичальників (№1610); про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо статусу Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування; про Заяву Верховної Ради України “Про забезпечення миру та стабільності на Сході України”.

При цьому сам нардеп М. Поляков неодноразово опинявся в епіцентрі скандалів. Так, досі не поставлена крапка у його рейдерських діях по захопленю “Уманьхліб”. Він також був звинувачений у корупційних діях на Одеській митниці.