На полі бою поліг смілянин Олексій Гейко.
Про це повідомили в пресслужбі Смілянської міської ради.
Чоловік народився 7 листопада 1986 року.
На війні Олексій Леонідович був молодшим сержантом, командиром відділення інженерно-саперного взводу 1 аеромобільного батальйону в/ч ЗСУ.
На жаль, 5 жовтня Герой загинув на Донецькому напрямку внаслідок атаки дрона з боку противника.
Завтра, 11 жовтня, об 11:00 відбудеться церемонія прощання з Олексієм у Покровській церкві міста Сміла. Поховають захисника на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).
У Олексія залишилися мати й сестра.

Раніше ми писали, що вчора до міста Черкаси “на щиті” повернувся солдат Дмитро Кравченко.