Чергова трагічна звістка для Черкащини — “на щиті” додому повертається захисник Анатолій Осельченко.
Про це повідомили в пресслужбі Смілянської міської ради.
Анатолій був солдатом, водієм 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону в/ч ЗСУ.
8 вересня 2024 року військовий загинув унаслідок ураження FPV-дроном по ББМ МаххPro в Курській області.
У чоловіка залишилися дружина й двоє синів.
Завтра, 14 вересня, чоловіка проведуть останнім земним шляхом. Траурна церемонія прощання розпочнеться об 11:00 в Покровській церкві. Поховають Героя на Алеї Слави (Загреблянське кладовище.

Також читайте: У Черкаському районі попрощалися з двома полеглими військовослужбовцями