Із затяжною тривогою минула й ця ніч на Черкащині.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
В області працювали сили ППО, утім ворожі атаки не обійшлись без наслідків для Уманщини.
Усі служби працюють, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію в комунальній сфері.
Для координації дій на місці розгорнуто штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Також читайте: Удень — державна служба, вночі — чергування: черкаський посадовець полює за ворожими “шахедами” (ФОТО, ВІДЕО)