Унікальний комплекс «Олені і зубри» запрацював у Черкаському зоопарку (ФОТО, ВІДЕО)

в Відео Новини Суспільство Фото
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Довгоочікувана експозиція — «Олені і зубри» — запрацювала у День народження Черкас. Сьогодні її урочисто відкрили для черкасців та гостей міста. Цей комплекс для копитних унікальний для всієї України, адже спроектований спеціально для Черкаського зоологічного парку. 

«Олені і зубри», як і попередня експозиція — «Земля ведмедів і вовків», побудована в еко-стилі. Для копитних, а це — плямисті і шляхетні олені, косулі, єсропейська лань і зубр — створені умови, максимально наближені до природних. Таким чином відвідувачі, мандруючи зоопарком, ніби занурюються в середовище, де мешкають ці тварини.

zoopark 2

zoopark 3

- Ще у 2009 році ми розпочали проект по реконструкції Черкаського зоопарку, який мав назву «Зоопарк майбутнього». Я навіть не думав, що у 2016 році у нас з’явиться така підтримка, ми зможемо побудувати такі комплекси, які, на мою думку, є одними з найкращих в Європі, — прокоментував директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.

Над створенням нового комплексу працювали молоді архітектори. Будували за кошти корпорації «Roshen», загалом пішло 50 млн грн, вдвічі більше, ніж на попередню експозицію. Як розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, на цьому реконструкція зоопарку не завершиться:

«Підписана угода між Черкаською міською радою та корпорацією «Roshen» на подальшу реконструкцію зоопарку на суму 300 мільйонів гривень. Зокрема, мова йде про вхід в зоопарк, озеро, експозицію для пінгвінів та багато іншого».

Детальніше дивіться у нашому відео:

zoopark 4

zoopark 5

zoopark

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)