“Уночі був дощ, але він повністю не змив ту кров”, – вдова убитого журналіста розповіла про день смерті чоловіка

“Уночі був дощ, але він повністю не змив ту кров”, – вдова убитого журналіста розповіла про день смерті чоловіка
в Новини, Суспільство

Сьогодні у Соснівському районному суді міста Черкаси продовжується судовий розгляд по справі вбивства та викрадення корсунського журналіста і активіста Василя Сергієнка.

На судовому засіданні допитували вдову загиблого Валентину Сергієнко.

Під час допиту жінка повідомила, що коли це сталося (викрадення і вбивство її чоловіка – ред.), тобто 4 квітня, вона була в Запоріжжі. Проте приїхала першим же транспортом у Корсунь-Шевченківський. Їй зателефонувала мати загиблого. Вона і розповіла пані Валентині, що сталося того дня.

За словами матері Ніни Нищої, на подвір’я зайшли троє чоловіків у чорному, вона почула крик. Коли вибігла, побачила, що троє чоловіків схилилися над тілом її сина, який на той час не ворушився, тому вона вирішила, що він мертвий. Потім, як переказала матір загиблого, вони потягли його попід руки і поклали біля машини, переклали на заднє сидіння і поїхали.

– Мені сказали, що був дощ уночі, але він повністю не змив ту кров. Вся дорога від ганку і далі була у великих краплинах крові, – розповіла вдова.

На запитання прокурора, чи спілкувалася вона напередодні з чоловіком і що він їй казав, Валентина Сергієнко зауважила – він говорив, що почав помічати, що його переслідують. Також Василь Сергієнко отримував погрози.

Також пані Валентина розповіла, чим займався її чоловік, зокрема, про його журналістську діяльність.

– Він займався розслідуванням незаконних оборудок із землею, якихось неправових оборудок, – розповіла вдова, зауваживши, що сам чоловік за життя не розповідав детально про своє розслідування, оскільки оберігав її. Про те, що конкретно він розслідував, вона дізналася вже від його знайомих і друзів після його смерті.

Ще одним свідком по цій справі є мати загиблого, проте, як зауважила пані Валентина, вона не може приїхати на судове засідання, оскільки у неї наразі переламані обидві ноги і загалом вона має проблеми з тиском і серцем.

Після допиту вдови один із адвокатів затриманих зауважив, що все-таки варто дослідити, чи можна допитати матір загиблого, оскільки, на їхню думку, більшість свідчень вдови грунтується на розповідях Ніни Нищої.