Понад п’ять годин поспіль цієї ночі ворог атакував наш регіон, зокрема, й Черкаси.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
За його словами відомо, що стався приліт в один із промислових об’єктів обласного центру.
“На щастя, люди не постраждали”, — зазначив Бондаренко.
За інформацією Ігоря Табурця відомо, що вночі наші оборонці знищили три “шахеди” в небі над Черкащиною. Минулося без потерпілих, однак уламками та вибуховою хвилею пошкоджено майно кількох підприємств у Черкаському районі. В одному випадку склад. В іншому — вікна в будівлі.
Також читайте: Атак дронами стало набагато більше: як мобільні вогневі групи збивають “шахеди” над Черкасами (ФОТО, ВІДЕО)