Уперше на Черкащині відбувся з‘їзд представників НПВ

Уперше на Черкащині відбувся з‘їзд представників НПВ
в Новини

З’їзд національно-патріотичних сил Черкаської області відбувся у Черкаському «Амброс Хабі». Організатором став Черкаський обласний відділ НПВ – “Національний хаб”.

Керівник відділу Національно-патріотичного виховання, Костянтин Мірошниченко, розповідає:

“Ми організували перший у своєму роді з‘їзд для людей, організацій та ініціатив, які працюють з молоддю та займаються національно-патріотичним вихованням. На жаль, сьогодні в області немає системної, централізованої роботи у цьому напрямку, але є розрізнені проєкти, які працюють самостійно. Задача полягала в тому, щоб знайти ці ініціативи, запросити на з’їзд, познайомити між собою і об‘єднати в одну мережу для взаємодопомоги і напрацювання спільного шляху”.

Організатори зазначають: хочуть напрацювати спільне бачення та стратегію у напрямку національно-патріотичного виховання. Участь у з’їзді взяли представники волонтерських, молодіжних, ветеранських організацій.

«Наша мета в тому, щоб максимально  допомогти ресурсно розвивати національно-патріотичне виховання в районах і в майбутньому покрити всю область заходами і осередками», – підкреслив Костянтин Мірошниченко