Уперше в Черкасах відбувся офіцерський бал (ФОТО, ВІДЕО)

в Новини

13 жовтня, з нагоди Дня захисників та захисниць України, вперше відбувся офіцерський бал. Свято відбулось у академічному обласному Українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України в Черкаській області.

Всього участь у заході взяли вісім пар офіцерів, які станцювали для присутнім три танці, а саме полонез, польку та вальс.

Щоб вийти на паркет, пари близько двох місяців тренувались. Хореографами заходу стали заслужені працівники культури України Каріна та Анатолій Неверовські. Також своїми виступами присутніх вітали творчі колективи міста та заслужена артистка України Любов Доброноженко, а кожен охочий міг станцювати декілька танців під звуки музики оркестру.

Метою проведення такого балу стало не тільки відзначення Дня захисників і захисниць України, а й те, що представники різних служб змогли поспілкуватись й провести час у неформальній обстановці, поза роботою.

З вітальним словом перед учасниками та запрошеними виступила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна та вручила подяки, грамоти та цінні подарунки від міської ради з нагоди свята.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли