Управління інспектування ЧМР посилило контроль за прибиранням від снігу прилеглих територій

Управління інспектування ЧМР посилило контроль за прибиранням від снігу прилеглих територій
в Новини

Із настанням снігопадів управління інспектування Черкаської міської ради посилило контроль за своєчасним очищенням від снігу, здійсненням посипання протиожеледними засобами прилеглих територій, тротуарів учасниками правовідносин в сфері благоустрою. Про це повідомляють в управлінні інспектування Черкаської міської ради.

За результатами проведених перевірок балансоутримувачам територій, власниками тимчасових споруд, об’єктів комерційного призначення та соціальної інфраструктури надано 126 приписів щодо проведення забезпечення належного утримання територій у зимовий період. Наразі робота в цьому напрямі триває.

Відповідно до Правил благоустрою міста Черкаси, в період снігопадів очищення від снігу доріг, мостів, шляхопроводів, майданів та тротуарів необхідно починати одразу після початку снігопаду і виконувати цілодобово, не допускаючи утворення ожеледиці.

На тротуарах першочергово очищуються проходи шириною не менше 1,5 метра силами підприємств, установ, організацій та приватних домовласників, які утримують прилеглі території. Негайне посипання протиожеледними матеріалами доріг, тротуарів, очищення асфальтобетонного покриття від затверділого снігу та льоду потрібно здійснювати тільки лопатами, скребками і спеціальною технікою, а вивезення снігу і льоду – лише в спеціальні місця, визначені виконавчим комітетом міської ради.

За порушення та невиконання вимог Правил благоустрою міста Черкаси, затверджених рішенням Черкаської міської ради від 11.11.2008 № 4-688 передбачено відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 1360 грн, на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.