Управлінська компанія безкоштовно дезінфікуватиме всі черкаські маршрутки

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

Не лише тролейбуси, а й усі маршрутки. Управлінська компанія «Нова якість» здійснюватиме дезінфекцію всього громадського транспорту Черкас. Обробка розпочинається сьогодні, 13 березня.

– Салони тролейбусів ми дезінфікуємо вже тиждень. Щовечора обробляємо їх сертифікованим засобом «Санітаб» – саме цей препарат рекомендує ВОЗ, – зазначає засновки групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – У нашому арсеналі 4 установки, які дозволяють здійснювати швидку та ефективну обробку. Додам, що саме таке обладнання використовують в Китаї та Італії. Тож коли до нас звернувся міський голова Черкас із пропозицією обробки ще й маршруток, ми відразу зголосилися.

Усі роботи з дезінфекції транспорту управлінська компанія забезпечуватиме власним коштом. До роботи приступить троє працівників «Нової якості», які мають всі необхідні дозволи.

Загалом йдеться про обробку більше двохсот маршруток. Частину з них дезінфікуватимуть в автопарках перевізників, решту – на території управлінської компанії. І так щоденно!

– Автобуси перевізників «Черкасиавтотранс», АТП 17127 та «Чарз-Авто» оброблятимемо на їхній базі як тільки транспорт повертатиметься з маршрутів. Автобуси інших перевізників – спрямовуватимуть до нас, ми їх оброблятимемо із 18 години до півночі, – уточнює Андрій Бортник.