Управлінська компанія «Нова якість» розпочала дезінфекцію черкаських маршруток (ВІДЕО)

в Новини Суспільство
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

З 13 березня управлінська компанія «Нова якість» розпочала дезінфекцію всіх черкаських маршруток. Їх оброблятимуть за такою ж схемою, як і тролейбуси. Такі дії необхідні для того, аби зменшити ризик зараження вірусами у транспорті.

Дезінфекція маршруток перевізників «Черкасиавтотранс», АТП 17127 та «Чарз-Авто» здійснюватиметься на їхній базі. Решта – на території управлінської компанії «Нова якість» (вул. Смілянська, 145) з 18:00 до 24:00.

- Уже понад тиждень обробляємо тролейбуси, а відучора розпочали допомагати місту і з громадським транспортом. Щоденно компанія дезінфікуватиме маршрутки та тролейбуси виключно за власні кошти. Для обробки громадського транспорту ми використовуємо чотири парові пушки. На мою думку, наразі цієї кількості обладнання буде достатньо, у разі необхідності можемо збільшити кількість, — зазначив засновник компанії «Нова якість» Андрій Бортник.

bortnik

Дезінсектор компанії «Нова якість» Анатолій Глухов розповідає, що для обробки громадського транспорту використовують препарат на срібній основі. Зазвичай його застосовують для обробки поверхонь у медичних закладах, пологових та операційних відділеннях.

- На дезінфекцію одного автобуса витрачаємо у середньому дві хвилини. Після обробки розчин осідає в салоні маршруток. За годину весь специфічний запах зникає. Хочу наголосити, що препарат є абсолютно безпечним для людей, перед його використанням «Нова якість» радилася із представниками обласного лабораторного центру МОЗ, — відзначив Анатолій Глухов.

Управлінська компанія «Нова якість» розпочала дезінфекцію черкаських маршруток (ВІДЕО)

ПАТ «Черкаське АТП 17127» одразу відгукнулося на пропозицію компанії «Нова якість». За словами директорки автобусного парку Олени Куниці, працівники «Нової якості» професійно обробляють увесь громадський транспорт. 

- Ми вирішии обробяти щодня 50-61 автобус. Хочу подякувати управлінській компанії, оскільки нам було б складно так професійно обробляти автобуси. Щоденно проходитимемо дезінфекцію, доки триватиме карантин. Також на території підприємтва кожному водію та кондуктору видають антисептик для того щоб протирати поручні в автобусах, — додає Олена Куниця.

У разі необхідності управлінська компанія «Нова якість» готова допомагати обробляти магазини та громадські заклади, оскільки має всю необхідну техніку та ліцензію.

Управлінська компанія «Нова якість» розпочала дезінфекцію черкаських маршруток (ВІДЕО)

Детальніше дивіться у відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
В області на дорозі, яку ремонтують, сталася ДТП за участі вантажівки
Новини
Елайнери — вирівнювання зубів без брекетів
Новини
Від коронавірусу за добу одужали 339 черкащан