Уряд вніс зміни в Порядок забезпечення інвалідів автомобілями, – департамент соцполітики

Уряд вніс зміни в Порядок забезпечення інвалідів автомобілями, – департамент соцполітики
в Новини

«Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Відповідну постанову прийнято 7 жовтня на засіданні Уряду, якою передбачена безоплатна передача автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, після смерті інваліда членам його сім’ї чи спадкоємцям. У разі їх відсутності або небажання отримати автомобіль, він повертається органам соціального захисту населення», – інформує заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович із посиланням на інформацію, розміщену на офіційному порталі Міністерства соціальної політики.

Як роз’яснили у Мінсоцполітики, проект акта було розроблено з метою посилення соціального захисту інвалідів, дітей-інвалідів і членів їхніх сімей та приведення нормативно-правових актів Уряду у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту окремих категорій ветеранів війни».

Зокрема, зазначеним законом було внесено зміни до Закону України «Про гуманітарну допомогу», що передбачають передачу автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення, членам його сім’ї без сплати ними будь-яких податків і зборів та незалежно від строку користування таким автомобілем, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Сайт Черкаської міської ради