Фракція ОПЗЖ в Черкаській міськраді припинить своє існування

Фракція ОПЗЖ в Черкаській міськраді припинить своє існування
в Новини

Четверо депутатів фракції “Опозиційна платформа за життя” в Черкаській міськраді написали заяви про вихід із партії. На найближчій сесії, яка відбудеться в онлайн-режимі 19 травня о 10:00, секретар Юрій Тренкін оголосить про припинення існування фракції «ОПЗЖ» у Черкаській міській раді.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Нагадаємо, до фракції ОПЗЖ входять Олександр Замирайло (голова), Олег Кашко, Юлія Погостінська та Ярослав Левицький.

Раніше ми писали, що Олег Кашко та Ярослав Левицький написали заяви про припинення депутатських повноважень. Завтра депутати ЧМР розглядатимуть ці питання.

“Також хочу нагадати, що на минулій погоджувальній раді ми ухвалили рішення про недопущення депутатів від «ОПЗЖ» до проведення сесійних засідань у будь-якому режимі. Їм не будуть надіслані коди для підключення онлайн, і вони не будуть допущені у приміщення, де будуть проводитися сесійні засідання», – зазначив секретар міської ради.

Зазначимо, напередодні сесії в ЧМР провели узгоджувальну раду. Під час засідання обговорили та погодили список питань, які виноситимуться на розгляд сесії, а також узгодили перелік питань, які будуть згруповані при голосуванні. Усього планується розглянути близько 25 галузевих питань. Серед них як організаційні, так і господарські.