Утретє Черкасами ганяли саморобні танки, пожежні машини та ванни на колесах (ФОТО)

в Новини Спорт
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Утретє черкащани та гості міста могли насолодитися унікальними для України перегонами на саморобних тачках. Цього року учасники заходу, приуроченого до 733-ї річниці Черкас, зможуть самі визначити перпеможця неординарних змагань.

На цей раз зареєструвалися ще більше охочих позмагатися на «Крутому спуску. 18 команд готувалися до цього дня, майстрували і креативили. Кожен хотів вразити глядачів, донести свою ідею і створити свято для всіх містян.

peregony samorobni tachky 2

Розширилася і географія учасників, у третьому «Крутому спуску» вирішили позмагатися разом із черкасцями кияни і сміляни.

- Автомобільний клуб «Черкаси» робить такий подарунок до Дня міста. Це навіть не змагання, а фестиваль «Крутий спуск», адже головне тут отримати насолоду, — розповів організатор перегонів Андрій Яроменко. — Траса майже не змінилася, це так само Замковий узвіз, на якому ми зробили два трампліни. Головна відмінність третіх перегонів на саморобних тачках — це те, що суддів буде не п’ять, а тисячі. Всі, хто прийдуть на змагання, зможуть віддати свій голос за ту чи іншу команду. Тому і завдання для команд змінилося. Тепер їм не треба — вище, швидше, сильніше, — потрібно закохати в себе глядачів.

Вимоги до саморобних тачок теж у цьому році були найлояльнішими: організатори прибрали обмеження по вазі і по гальмах.

peregony samorobni tachky

Команда комунального підприємства «Черкаська служба чистоти» над своєю тачкою працювала півтора місяці, робили у вільний від роботи час.

- Зробили ми нашу машинку із сміттєвих контейнерів, — розповів учасник команди Євгеній Вітько. — Участь у змаганнях беремо вперше, якби знали відразу, що не буде обмежень по вазі, то зробили б значно креативніше. У наступному році буде краще!

peregony samorobni tachky 5

Смілянсько-черкаська команда буквально за декілька днів створила саморобну тачку у вигляді танку. Ідея прийшла спонтанно, проте працювали з великим натхненням, адже мета не тільки перемогти в перегонах, а допомогти важко хворому другові Сергію Довганю, який потребує трансплантації печінки.

- Ми хочемо нагадати суспільству, що у нас вже котрий рік йде війна з Росією, ми маємо вистояти до кінця, до перемоги, — відзначив учасник команди Олександр Євтушевський.

peregony samorobni tachky 3

Взяла участь у змаганнях і команда черкаських рятувальників. Їх пожежна тачка привернула увагу малечі, яка буквально окупувала саморобний транспортний засіб.

- Машина зібрана з різного непотребу, який тільки був у пожежній частині, — розповів водій Другої пожежної частини міста Черкаси Валентин Лютенко. — Над нею працювали всі — хто фарбував, хто колеса прикручував. І за три дні ось вийшло таке диво.

peregony samorobni tachky 4

Відкрив змагання міський голова Анатолій Бондаренко, який подякував Автомобільному клубу «Черкаси» за організацію такого цікавого дозвілля для містян:

«Дуже добре, що у нас є ентузіасти, які хочуть і роблять такі прекрасні заходи. Саме завдяки таким неординарним подіям про Черкаси знають далеко за межами міста».

Порадували глядачів організатори і перегонами на раритетних «Запорожцях».

peregony samorobni tachky 7

Дізнатися, чия саморобна тачка найбільше припала до вподоби черкасцям, можна сьогодні ввечері о 19.00.

peregony samorobni tachky 8

peregony samorobni tachky 9

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців