В бібліотеці-філії №2 для дітей провели урок мужності

В бібліотеці-філії №2 для дітей провели урок мужності
в Новини

В бібліотеці-філії №2 для дітей, що в Південно-західному мікрорайоні 11 та 13 жовтня відбувся урок мужності «День захисника України» до офіційного свята – 14 жовтня, повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гідності, почуття вдячності воїнам АТО за своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні – таку мету ставили перед собою організатори уроку –  та вшанувати пам`ять загиблих героїв за волю України від Запорізького козацтва до сьогодення.

Бібліотекарями Кравчук Леонорою та Барсуковою Ларисою була підготовлена та проведена розповідь, що розширила знання учнів та нагадала про патріотизм, гідність, потрібність захисту країни та вдячність тим, хто захищає нашу Україну в зоні АТО. Учні мали можливість переглянути відеокліпи «Солдат України» та «Герої повертаються додому», які підготувала бібліотекар Нека Ірина.

Захід відвідали учні 10-А класу  черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ім. М.К. Путейка та учні 5-9 класів спецшколи-інтернату –  всього 44 особи.