Вчора вся Україна відзначала день Гідності та свободи.
“Відзначили” його й черкащани з антиукраїнською позицією – знову облили фарбою пам’ятник Степану Бандері та Роману Шухевичу.
І знову ті, хто це зробив, лишилися непоміченими. В соцмережах містяни вкотре ставлять одні й ті ж питання – може все-таки варто поставити там камеру і чим займається СБУ?.