Поширити

В Черкасах знову спаплюжили пам’ятник Бандері та Шухевичу (ФОТО)

В Черкасах знову спаплюжили пам’ятник Бандері та Шухевичу (ФОТО)

Вчора вся Україна відзначала день Гідності та свободи.

“Відзначили” його й черкащани з антиукраїнською позицією – знову облили фарбою пам’ятник Степану Бандері та Роману Шухевичу.

І знову ті, хто це зробив, лишилися непоміченими. В соцмережах містяни вкотре ставлять одні й ті ж питання – може все-таки варто поставити там камеру і чим займається СБУ?.

Реклама