В Черкаській області 1 388 учасників АТО подали заяви для отримання землі

В Черкаській області 1 388 учасників АТО подали заяви для отримання землі
в Новини

Найбільше охочих виявилося в Черкаському (527 осіб), Жашківському (103) та Монастирищенському (88) районах. Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області.

Щоб забезпечити всіх цих воїнів землею, Головне управління Держгеокадастру області та органи місцевого самоврядування відвели для них земельні ділянки загальною площею 1 514,15 га.

Для ведення особистого селянського господарства видано 756 дозволів на розробку землевпорядної документації земельних ділянок загальною площею 1 446,89 га. Займатися садівництвом вирішили 404 учасника АТО, для яких відведено 48,4 га землі. До органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій звернулося 163 особи, що планують будувати житло чи дачі. Ще декілька звернень перебувають на розгляді.

На сьогодні процедуру оформлення землі завершили 352 учасники АТО. Загальна площа земельних ділянок, отриманих ними на Черкащині, становить 302,35 гектара. Найбільше землі надано для ведення особистого селянського господарства – 278,8 га (150 ділянок) і для садівництва – 18,2 га (155 ділянок).

«Держгеокадастр області налагоджує співпрацю з органами місцевого самоврядування, відшукуючи вільні землі та створюючи їх резерв для учасників АТО. Бо ж забезпечення воїнів земельними ділянками – одне з першочергових завдань нашого відомства. Звернення військовослужбовців ми розглядаємо в стислі терміни, консультуємо, радимо, тобто всіляко допомагаємо оформити земельні ділянки без зайвих клопотів і в короткі строки», – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.

Учасники АТО, які вирішили отримати ділянки на території регіону, можуть ознайомитись із матеріалами про вільні землі у відкритому доступі на сайті землевпорядної служби Черкащини.