В Інтернеті з’явився новий вид шахрайства інтимного характеру

В Інтернеті з’явився новий вид шахрайства інтимного характеру
в Новини

В мережі Інтернет з’явився такий вид шахрайства, як надання інтимних послуг молодими дівчатами. Зловмисники створюють сайти з такими пропозиціями і в подальшому заволодівають коштами клієнтів шляхом обману, тобто беруть кошти, а послуг не надають, повідомляє СК ГУНП в Черкаській області.

Шахраї розраховують на те, що ошукані громадяни ніколи не будуть звертатися за допомогою до правоохоронних органів. В ході моніторингуІнтернет-простору, працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Черкаській області виявили 30 шахрайських сайтів з інформацією про надання послуг інтимного характеру, на яких розміщені фото дівчат. За кожною з них закріплений номер мобільного телефону і можна замовити жіночі втіхи. Коли телефонуєш, то відповідає чемний голос чоловіка або жінки, який попереджає, що послуги надаються у разі перерахування коштів.Для цього шахраї призначають вам зустріч в обумовленому місці, де наявний термінал одного із банків, і зазначають, що після здійснення передоплати на картковий рахунок до вас підійде замовлена вами дівчина. Звісно, після перерахування коштів ніхто ні до кого не приїжджає, а обманута особа вже не може повернути власноруч віддані шахраям гроші.

Працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Черкаській області  застерігають не поспішати виконувати пропозиції або вимоги незнайомців, особливо тих, що стосуються переказу коштів на мобільний телефон або банківський рахунок. Також слід пам‘ятати, що за українським законодавством заняття проституцією є правопорушенням, та якщо ви стали жертвою шахраїв, або маєте подібну інформацію негайно телефонуйте в поліцію за телефоном «102».