В обласній адміністрації кажуть, що ладнати дах драмтеатру почнуть наступного тижня

В обласній адміністрації кажуть, що ладнати дах драмтеатру почнуть наступного тижня
в Новини

Металеві ферми на даху обласного музично-драматичного театру розпочнуть ладнати наступної середи. Їх отримають уже цієї п’ятниці. Про це зазначає заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко, – повідомляє прес-служба ОДА.

За його словами, ремонтні роботи в театрі йдуть за планом. Зокрема, дах планують закрити до кінця жовтня.

– Зауважу, необхідні нам металеві ферми – нестандартні, і їх виготовлення потребувало переналаштування обладнання заводу-виробника, – наголосив Сергій Овчаренко. – Після того, як отримаємо ферми,  упродовж п’яти днів їх покриватимуть пожежозахисним шаром фарби. І вже наступної середи підженемо кран та розпочнемо монтажні роботи. Орієнтовно вони триватимуть десять днів. Після працюватимемо над накриттям даху металевою ізолюючою конструкцією, яка вже оплачена та придбана. Паралельно з роботами на даху підрядник візьметься за утеплення фасаду та заміну вікон. По цьому вже стартують внутрішні роботи в приміщенні театру.

Нагадаємо, сьогодні актор театру Олександр Гуменний уже писав про цю ситуацію у “Фейсбуці”. За його словами, будівельний кран мав приїхати вже сьогодні.