В області підвищують професійну кваліфікацію фахівців з питань призначення та перерахунку пенсій

В області  підвищують професійну кваліфікацію фахівців з питань призначення та перерахунку пенсій
в Новини

3  листопада відбулося відкриття триденного тематичного короткострокового семінару «Організаційно-правові аспекти реалізації системи пенсійного страхування». Мета заходу – підвищити кваліфікацію керівників, спеціалістів з питань призначення та перерахунку пенсій органів Пенсійного фонду України в Черкаській області. Близько 60 фахівців матимуть змогу відвідувати лекції та практичні заняття в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Відкрила семінар Наталія Радченко, заступник начальника головного управління ПФУ в Черкаській області, зазначивши, що дні підвищення кваліфікації слухачі повинні використати для плідного спілкування, поповнення професійних знань, обміну досвідом.

Наталія Радченко наголосила, що пенсійне забезпечення громадян є основною соціальною функцією в державі. Робота працівників Фонду потрібна і корисна, адже завдяки їй пенсіонери області вчасно отримують пенсійні виплати, гарантовані державою.

Віталій Федоренко, начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління, зазначив про важливість проведення заходів з питань підвищення кваліфікації держслужбовців. Підвищення кваліфікації є не лише надзвичайно важливою потребою сьогодення, а й вимогою Закону України «Про державну службу». По завершенню навчання учасники семінару, які успішно складуть тести, отримають свідоцтва встановленого зразка.

Першу лекцію щодо порядку подання та оформлення документів для призначення та перерахунку пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для слухачів семінару провела Ольга Бондаренко, начальник управління пенсійного забезпечення головного управління. Після лекції Ольга Бондаренко провела експрес опитування для учасників семінару.

Про індексацію грошових доходів населення, зокрема пенсії, розповіла присутнім Тетяна Червова, заступник начальника – начальник відділу з питань виплати пенсій управління пенсійного забезпечення головного управління.

У цьому році за різними професійними і тематичними програмами пройшли навчання 214 держслужбовців органів Фонду в області, що в порівняні з минулим роком на 35 осіб більше.

Такий же семінар головне управління планує невдовзі провести для фахівців з питань виплати пенсій органів Фонду в області.

Повідомляє Черкаська ОДА.