
Понад 500 тисяч ламп обміняли черкащани

Черкаський військовий отримав орден “За мужність”

Пересувний сервісний центр МВС незабаром працюватиме у Камʼянці

Черкасці просять владу вжити заходів, аби уникнути самогубства

Черкащанин продавав наркотики біля навчального закладу, йому повідомлено про підозру

Суд задовольнив позов щодо скасування передачі ділянки для забудови на березі Дніпра

За два місяці року черкащани сплатили понад 279 млн грн податків

Двох неповнолітніх дітей повернули додому черкаські правоохоронці

У Черкасах демонтували радянський знак у формі зірки

Уманські правоохоронці працюють в посиленому режимі через приїзд паломників

Майже три гектари сухостою згоріли на Черкащині за минулу добу

У одному з мікрорайонів Черкас створюють комунальну парковку

Ананко повідомив, коли в Смілі планують вимкнути опалення

Правоохоронці затримали черкащанина, який обкрадав автомобілі місцевих жителів
- Новини
- Понад 500 тисяч ламп обміняли черкащани
В області планують відкрити сімейні ферми

Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад» розпочав впровадження Проекту USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи». Цей проект спрямований на посилення ланцюгів доданої вартості в Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській та Київській областях шляхом створення 170 сімейних ферм та об’єднання навколо них 1000 особистих селянських господарств зі встановленими міні-танками, впровадження тренінгових програм, а також зміцнення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.
У Черкаській області благодійний фонд «Добробут громад» планує надати обладнання та забезпечити комплексним навчальним та консультаційним супроводом охочих трансформувати своє господарство у сімейну ферму в Черкаському, Чорнобаївському та Маньківському районах. На більшості новостворених сімейних ферм обіцяють встановити міні-танкери охолодження молока. Завдяки встановленому обладнанню ферма зможе приймати якісне молоко першого сорту від мінімум 10 інших власників особистих селянських господарств, що дозволить підвищити дохідність завдяки покращенню якості молока.
Процес конкурсного відбору кандидатів на створення сімейних молочних ферм вже розпочався. Кандидати мають відповідати таким критеріям: наявність в господарстві як мінімум 7-ми корів на момент встановлення обладнання; потенціал і бажання господарів розширювати сімейне господарство до мінімум від 10 ОСГ за умови надання відповідного обладнання; здатність забезпечити в майбутньому прийом молока як мінімум від 10 ОСГ за умови надання відповідного обладнання; право власності на земельну ділянку, де знаходиться приміщення для утримання худоби, тобто приміщення, яке буде підлягати реконструкції в рамках проекту; наявність достатньої кількості землі для заготівлі кормів (в розрахунку 1 га на 1 голову великої рогатої худоби; членство в сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі або готовність долучитися до діяльності існуючого; постачання 80% виробленого молока через кооператив протягом 5 років за умови закупівельної ціни не нижчої за середньо ринкову.
Впровадження проекту на місцях триває з1 липня 2015 і до кінця липня 2017 року. Він виконується «Добробутом громад» в партнерстві з Данон Україна та усебічно підтримується Міністерством аграрної політики та продовольства України, адже відповідає сучасним підходам Міністерства до підтримки малих та середніх форм господарювання та сільських територій на 2015-2020 роки.
Сайт Черкаської ОДА.
