В області проводять ямковий ремонт доріг

В області проводять ямковий ремонт доріг
в Новини

Понад 3 тисячі квадратних метрів аварійної ямковості ліквідовано з початку року на автодорогах державного значення Черкащини. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Роботи проводяться виключно на тих дорогах, які ще капітально не ремонтувалися.

Возможно, это изображение (3 человека и на открытом воздухе)

Роботи проводяться у перервах між снігопадами, поки дозволяють погодні умови. Окрім ліквідації ямковості проводяться роботи із водовідведення з проїжджої частини, засипання ям та промоїн на узбіччі.

Аварійна ліквідація вибоїн першочергово проводиться на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. Підрядні дорожні організації виконують аварійні роботи з ліквідації ямковості із застосуванням органо-мінеральних сумішей.

Возможно, это изображение (5 человек и на открытом воздухе)

Також проводяться роботи із прибирання зупинок громадського транспорту, відкриття видимості на з‘їздах та небезпечних поворотах, зрізаються аварійні крони дерев.

Водовідведення з поверхні проїзної частини проводяться для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг. Спуск води з проїжджої частини дозволяє захистити асфальтне покриття від передчасного руйнування, а також забезпечити безпеку дорожнього руху.

Возможно, это изображение (3 человека и дорога)