В області визначили кращого спортсмена грудня-2020

В області визначили кращого спортсмена грудня-2020
в Новини

Перемогу здобув і став кращим спортсменом грудня майстер спорту України міжнародного класу Ілля Ковтун, який продемонстрував найвищий результат та став п’ятиразовим чемпіоном Європи.

Спортсмена-переможця та його тренера Ірину Надюк відділення НОК України в Черкаській області відзначить грошовою премією.

Загалом у грудні високі результати продемонстрували черкаські гімнасти Ілля Ковтун, Іван Севрук та Юлія Касяненко. Саме вони стали претендентами на звання кращого як переможці та призери чемпіонатів Європи з гімнастики спортивної, що відбулися в Туреччині.

Вихованці ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна», Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності Іван Севрук та Ілля Ковтун стали учасниками чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів. Вони виступали у складі юніорської збірної України і вибороли низку нагород.

Ілля Ковтун виборов п’ять «золотих» і одну «срібну» нагороди. Він став чемпіоном Європи в індивідуальному багатоборстві, у вправі на гімнастичному коні, на брусах, на кільцях та виборов командне «золото». Також він здобув «срібло» з опорного стрибка.

Про це інформує відділення НОК України у Черкаській області