В області визначили кращу спортсменку січня

Фото тематичне

в Новини

Кароліна Махно стала кращою спортсменкою січня-2022 на Черкащині. Про це повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

Уже традиційно щомісяця на Черкащині визначають кращого спортсмена. Переможця обирають за результатами проведених змагань напередодні. У січні на звання кращого претендували двоє спортсменів: боксерка Кароліна Махно та легкоатлет Костянтин Кишкань. Вони в січні здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області голосуванням визначила переможцем Кароліну Махно. Тож саме вона стала кращою спортсменкою січня-2022 на Черкащині.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст «PEAK»)

Кароліна та її тренер отримають відзнаку та грошову винагороду від олімпійського осередку. Майстер спорту України міжнародного класу Кароліна Махно стала учасницею чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, що 23-30 січня відбувся в Тернополі. Черкащанка виборола золото та стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 75 кг. Тренує Кароліну Андрій Мальований.

Кандидат у майстри спорту Костянтин Кишкань взяв участь у Командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні, що відбувся в Сумах 29-30 січня. Костянтин у складі змішаної команди здобув перемогу в естафетному бігу 4х400 метрів та посів третє місце в особистому старті – з бігу на 200 метрів у чоловіків. Тренує спортсмена Леонід Нечипоренко.