Поширити

В області заборонили лов риби на зимувальних ямах

В області заборонили лов риби на зимувальних ямах

З 1 листопада на Черкащині почне діяти заборона лову водних біоресурсів на зимувальних ямах.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля.

З метою охорони та забезпечення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, Черкаським рибоохоронним патрулем видано наказ НОД-143/3 від 25 жовтня 2023 року, в якому зазначено перелік зимувальних ям.

На зимувальних ямах заборонятиметься:

  • промисловий вилов водних біоресурсів;
  • любительське і спортивне рибальство;
  • проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобуток піску і гравію;
  • прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій.

Триватиме заборона до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів 2024 року.

Ознайомитися з наказом можливо на офіційному вебсайті Управління перейшовши за посиланням https://chrk.darg.gov.ua/_perelik_mezh_zimuvaljnih_jam_0…

Реклама