З 1 листопада на Черкащині почне діяти заборона лову водних біоресурсів на зимувальних ямах.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля.
З метою охорони та забезпечення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, Черкаським рибоохоронним патрулем видано наказ НОД-143/3 від 25 жовтня 2023 року, в якому зазначено перелік зимувальних ям.
На зимувальних ямах заборонятиметься:
- промисловий вилов водних біоресурсів;
- любительське і спортивне рибальство;
- проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобуток піску і гравію;
- прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій.
Триватиме заборона до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів 2024 року.
Ознайомитися з наказом можливо на офіційному вебсайті Управління перейшовши за посиланням https://chrk.darg.gov.ua/_perelik_mezh_zimuvaljnih_jam_0…