В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)

в Відео Новини Суспільство

У Черкасах у наступному році планують відкрити підрозділ ЦНАПу в одному з мікрорайонів міста. Про це у студії «ВиЧЕрпно» повідомив начальник управління надання адміністративних послуг Олег Ткаченко.

Відкриття віддалених робочих місць відділення ЦНАПу — великий крок вперед для зручності і комфорту жителів міста.

— Ми покладаємося на практику інших міст, де створюються віддалені робочі місця, або територіальні підрозділи. Це зручно, оскільки людям не потрібно зі свого мікрорайонну їхати в центральний ЦНАП і витрачати на це багато часу, — говорить Олег Ткаченко.

Начальник ЦНАПу повідомив, що в планах на наступний рік є відкриття хоча б одного такого підрозділу:

— За підтримки депутатського корпусу і міського голови ми плануємо відкрити підрозділ в одному з мікрорайонів міста. Наразі ми обираємо, де саме це буде: або Південно-Західний район, або Митниця. Це залежить від можливостей щодо приміщення і їх обладнання.

Нагадаємо, уряд ухвалив постанову, що дозволить модернізувати мережу центрів надання адміністративних послуг, покращити доступ до адмінпослуг та розширити кількість сервісів у центрах. Ці зміни торкнулися і Черкас. Зникли живі черги, люди можуть користуватися онлайн-записом. Також впровадили шерінг документів. На сьогодні Черкаський ЦНАП надає 268 адміністративних послуг.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Для КП «ЧЕЛУАШ» мають закупити техніки на 20 млн грн, — Олексій Мельник (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: популярний український автор Макс Кідрук (ВІДЕО)
Відео
На черкаському водоканалі відзначили річницю із дня заснування (ФОТО, ВІДЕО)