В «Припортовому» малеча відсвяткувала День міста

в Культура, Новини

В дитячому парку «Казка» з нагоди Дня міста для малечі організували святкову розважальну програму. На дітей чекали різноманітні конкурси, вікторини, дитячі вистави у виконанні молодіжного театру-студії «Яблуко», море призів та подарунків.

– Такі заходи є традиційними з року в рік. Цьогоріч погодні умови дозволили розпочати їх з 9 травня. Тепер щонеділі ми запрошуємо діток в парк «Казка», де на них чекатимуть всілякі ігри, конкурси, спектаклі, – говорить організатор заходу, депутат міської ради Володимир Гудзенко. –  Я твердо переконаний, що таких заходів має бути більше, а дитяче дозвілля – має бути змістовним і організованим.

3

Таку депутатську ініціативу малеча підтримує з радістю.

– Ми з батьками намагаємось не пропускати і щонеділі сюди приходити. Більше всього мені подобають тут різноманітні ігри. Дуже цікаво, – запевняє Влада.

5

– Я на такому заході в «Казці» вже вдруге. Мені тут дуже подобаються спектаклі. Ми сміємося, танцюємо, граємо, – говорить Аліна, вихованка Обласного дитячого санаторію «Зміна».

Задоволені щотижневою тематичною розважальною програмою і батьки. Говорять, що їм імпонує, коли для дітей намагаються зробити щось гарне і корисне.

– Дуже позитивно ставлюсь до таких заходів, думаю, що їх має бути якомога більше. Мої діти з великим задоволенням щонеділі відвідують «Казку», кажуть, що їм подобається, – говорить тато Євген Миколайович.

– Рада, що дітки заняті, не пустують. Їм подобається і ми, батьки, також задоволені, що для них є така розвага, – ділиться враженнями жителька «Припортового» Віра Григорівна. – Хочу сказати, що в нашому мікрорайоні піклуються не лише про дітей, але й про людей мого віку. Наприклад, вчора ми повернулися з екскурсії, їздили до Кам’янки. Повернулися дуже задоволеними. Хотіла б, щоб таких заходів було побільше.

w

Нагадаємо, що щонеділі о 18.00 малечу запрошують до амфітеатру дитячого парку «Казка» на тематичні театралізовані постановки молодіжного театру-студії «Яблуко».

_DSC0229 (1)

_DSC0208