В регіоні цьогоріч зареєстрували понад 5 тисяч суб’єктів господарської діяльності

В регіоні цьогоріч зареєстрували понад 5 тисяч суб’єктів господарської діяльності
в Новини

Як повідомляють у відділі реєстрації платників та електронних сервісів фіскальної служби області, кількість ново зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону станом на 1 листопада становить 5 730, з яких 1 304 − юридичні особи та 4 426 фізичні особи-підприємці. Минулого року за цей період зареєструвались 4 830 платників. Про це інформують в ГУ ДФС у Черкаській області.

Водночас припинили свою діяльність 6 083 суб’єктів господарської діяльності. 407 з них юридичні особи, 5676 – ФОП. Минулоріч ця цифра становила 12 847 суб’єктів господарської діяльності області.

Крім того, за інформацією фіскальної служби, на Черкащині сплачують єдиний внесок 84 465 осіб, з-поміж яких  25 207 юридичних та  59 258 фізичних осіб. Кількість зареєстрованих платників у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків Черкаської області перевищує 1,2 млн осіб.

Як повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів оподаткування юридичних осіб з початку року платники, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв, отримали з цією метою 3 072 відповідних ліцензії. Також видано 2 459 ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. Проведені перевірками 37 суб’єктів господарювання, завдяки яким працівники фіскальної служби виявили випадки продажу алкогольних напоїв за заниженими цінами, а тютюнових – за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін. Також були зафіксовані випадки торгівлі без ліцензій. До підприємців-порушників застосовані фінансові санкції та стягнуто 288,3 тис грн.. штрафів.

Сайт Черкаської ОДА.