В Україні призупинили роботу проросійських партій

В Україні призупинили роботу проросійських партій
в Новини

Рада нацбезпеки та оборони призупиняє діяльність в Україні партій, які мають зв’язки з російською федерацією. Про це йшлося у зверненні президента України Володимира Зеленського, передає “Українська правда”.

Президент повідомив, що враховуючи повномасштабне вторгнення Росії, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з країною-агресором.

“Діяльність політиків, спрямована на розкол чи колаборацію не матиме успіху, але отримає жорстку відповідь. Тому РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, розв’язану РФ, та полтіичні зв’язки, які мають низка політичних структур із цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану”, – сказав Зеленський.

Під забороною опинилимся такі партії: “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил”, “Держава”, “Прогресивна соціалістична партія України”, “Соціалістична партія України”, партія “Соціалісти”, “Блок Володимира Сальдо”.

Мін’юст отримав доручення невідкладно “вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій”.

Відзанчимо, 1 березня депутати від Черкаської регіональної організації ПП ОПЗЖ у всіх рівнях місцевих рад Черкаської області заявили про свій вихід із партії.

Щоправда, це зробили не всі й не відразу. Наприклад, голова фракції ОПЗЖ в Черкаській міській раді Олександр Замирайло заявив, що не збирається покидати партію. Проте вже за декілька днів змінив свою думку.