В Україні стартувала реєстрація на відбір до національної збірної Ігор Нескорених

В Україні стартувала реєстрація на відбір до національної збірної Ігор Нескорених
в Новини

Міністерство у справах ветеранів України відкрило реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської облради.

Цьогоріч міжнародні змагання відбудуться у німецькому місті Дюссельдорф з 9 до 16 вересня. Наша країна буде представлена на Invictus Games командою із 24 спортсменів-військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Минулого року на цих змаганнях Черкащину у збірній України представляли Сергій Прядка та Артем Лукашук.

Учасники братимуть участь у змаганнях з таких видів спорту як стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування в приміщенні, волейбол сидячі, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках. Головна тренерка збірної – легкоатлетка, майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, тренерка з легкої атлетики збірної команди України на Іграх Нескорених 2022 року, головний тренер збірної команди України на Іграх Воїнів 2022 року Олена Яновська.

Хто може брати участь у змаганнях?

Військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Для заповнення реєстраційної форми треба мати:

  • електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного  підпису;
  • висновок військово-лікарської комісії (ВЛК) або висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), або інші первинні документи, що засвідчують поранення, травму, хворобу набуті під час або в результаті  виконання службових обов’язків в зоні бойових дій (актуальні на час проведення змагань);
  • довідку від лікаря спортивної медицини щодо отримання допуску до занять спортом;
  • довідку, видану військовослужбовцю в тім, що він дійсно проходить військову службу (Довідка про проходження служби у військовій частині) (для діючих військовослужбовців).

Подати заявку на участь у відборі можна на сайті eveteran.gov.ua за покликанням