В Україні запрацював агрегатор електронних сервісів

Egov.in.ua
besplatka_728_90_ukr

В Україні почав роботу агрегатор всіх всеукраїнських та регіональних сервісів E-Gov. На платформі зібрані всі рішення електронного уряду в Україні. Для того, щоб знайти будь-якої e-service. необхідно лише зайти на сайт і вибрати потрібну послугу або область, в якій необхідно її отримати, інформує пресслужба проєкту.

У команді проєкту заявляють, що головна мета E-Gov — це популяризація сервісів електронного уряду в Україні, навчання людей цифровізації і спрощення процесу пошуку інформації. Адже тепер для того, щоб знайти бажаний сервіс, досить зайти на один сайт, а не збирати інформацію в Мережі вручну.

«Ситуація, яка в останні кілька тижнів сформувалася навколо пандемії у зв’язку з коронавірусом, ще раз показала нам, наскільки сервіси електронного уряду важливі. Якщо раніше люди могли вибирати між тим, щоб витрачати по кілька годин на бюрократичні процедури і черги, і тим, щоб отримати послугу онлайн, то зараз у них навіть не залишилося вибору. Тому важливо бути готовими до змін, розвивати сервіси електронного уряду, відкривати реєстри, прибирати довідки, навчати людей користуватися Інтернетом і комп’ютером. Якщо всі необхідні електронні послуги будуть зібрані на одній платформі, інформація на якій буде постійно перевірятися на актуальність, це значно прискорить діджиталізацію суспільства і виробить нові звички «, — пояснює засновник платформи E-Gov Ігор Ніколаєв.

У кожному регіональному центрі знаходиться представництво платформи, завдання якого оперативно повідомляти про всі зміни та оновлення в даній області.

Також платформа підтримує появу нових сервісів і приймає заявки на надання невеликих грантів на реалізацію рішень реальних проблем в сфері egov. Для того, щоб мати можливість отримати грант, необхідно мати мінімально розроблений концепт проєкту, який вирішує чітку проблему і який можна масштабувати, а також команду, яка покаже свою здатність розвивати цей проєкт.

Оскільки сфера електронного уряду активно розвивається, команда E-Gov постійно працює над оновленням існуючих сервісів і додаванням нових.

Для того, щоб розмістити відсутній сервіс на сайті, достатньо заповнити форму і відправити заявку команді E-Gov. Фахівці перевірять його і додадуть, якщо він відповідає критеріям.

First1

Можливо Вас зацікавить