В Україні запроваджують карантин «вихідного дня»

в Новини

Кабінет Міністрів запроваджує в Україні так званий карантин вихідного дня. Він почне діяти із 14 листопада. Про це стало відомо під час сьогоднішнього засідання уряду, пише «Українська правда».

За словами прем’єрміністра Дениса Шмигаля, Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови №641, які передбачають запровадження в Україні «карантину вихідного дня». І на цьому засіданні Кабмін планує ввести нові карантинні обмеження.

Він зауважив, що оскільки нові обмеження «неприємні та болісні» для бізнесу в ресторанній, розважальній та культурній сферах, уряд готовий підтримати підприємців. Для цього повністю відновлюються та розширюються наступні програми підтримки:

 

 

  • компенсація частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм;
  • програма портфельних гарантій, яка має запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту буде покриватися державою);
  • можливість застосування механізму визнання «карантину вихідного дня» форс-мажорною обставиною, що зараз обговорюється з Торговельно-промисловою палатою;
  • продовження реалізації програми доступних кредитів «5-7-9», яка дає змогу отримати кредитні канікули для бізнесу. Тобто йдеться про рефінансування існуючих позик фактично під 0%.

Нагадаємо, сьогодні представники та працівники ресторанного бізнесу зібрались біля Черкаської обласної державної адміністрації. Ресторатори вимагали скасування “карантину вихідного дня” та обмеження часу роботи.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли